tisk vizitek

TISK
VIZITEK

tisk letáků

TISK
LETÁKŮ

tisk katalogů

TISK
KATALOGŮ

potisk obálek

POTISK
OBÁLEK

výroba bloků

VÝROBA
BLOKŮ

NAŠE SLUŽBY

Nabízíme profesionální digitální tisk všech druhů tiskovin do formátu A3, včetně dokončovacích prací. Kromě samotného tisku zajišťujeme i grafické návrhy všech vyráběných tiskovin.

Termíny výroby zakázek jsou podle jejich velikosti a počtu kusů. Malé zakázky jako vizitky zpravidla tiskneme do 1-2 dnů, větší zakázky jsou hotové maximálně do týdne.

Všechny hotové zakázky je možné si osobně vyzvednou v naší provozovně v Brně Slatině, ulice Langrova 1227/1d a nebo je můžeme do druhého dne od vytištění poslat kurýrní službou PPL, DPD nebo Českou poštou na jakékoliv místo v ČR nebo SR. Objednávky můžete také vyzvednou v síti poboček firmy Uloženka.

Před osobní návštěvou si předem dohodněte termín, abychom na vás měli čas a mohli se vám plně věnovat.


UKÁZKY PRACÍ

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto

PopTáVka tisku


KONTAKTY

BONA MEDIA s.r.o.
Langrova 1227/1d, 627 00 Brno
(dům Pegas)

tel.: 606 101 773
e-mail: info@tiskarnaslatina.cz

Zobrazit na mapě

O TISKÁRNĚ brno-slatina

Jsme moderně vybavená tiskárna nabízející digitální malonákladový i ofsetový tisk. Tiskárnu provozuje společnost BONA MEDIA s.r.o., která má zkušenosti s reklamou, tiskem a propagací již od roku 1999.

Mezi naše hlavní produkty patří tisk letáků, tisk vizitek, prospektů, katalogů, brožurek, knih, obálek, hlavičkových papírů, bloků a veškerých dalších tiskovin.

Od roku 2016 máme nové nejmodernější tiskové vybavení.